Календар ігор
Чемпіонату Буського району з футболу
серед команд Прем'єр-ліги сезону 2016 року
( перше коло)
|
№ |
Час |
Перший тур / 24 квітня |
Рах |
1
|
перен-но |
ФК "Красне" - ФК "Топорів" |
|
2
|
13.00 |
"УНМ Красне" - ФК "Утішків
|
1:0
|
3
|
15.00 |
ФК "Полтва" - "Сокіл" Андріївка |
0:4
|
4
|
15.30 |
ФК "Буськ" - "Гал-Імпорт" Купче |
1:5
|
5
|
13.00 |
"Мебус" Сторонибаби - "Дружба" Переволочна |
2:0
|
Другий тур / 8 травня
|
6
|
|
ФК "Утішків" - "Дружба" Переволочна |
1:1
|
7
|
|
"Мебус" Сторонибаби - ФК "Топорів" |
1:1
|
8
|
|
"Гал-Імпорт" Купче - ФК "Красне" |
4:0
|
9
|
|
ФК "Буськ" - "Сокіл" Андріївка |
1:4
|
10
|
|
"УНМ Красне" - ФК "Полтва" |
1:2 |
Третій тур / 15 травня
|
11
|
13.00 |
ФК "Утішків" - ФК "Буськ" |
1:2
|
12
|
15.30 |
ФК "Красне" - ФК "Полтва" |
2:1
|
13
|
16.00 |
"Мебус" Сторонибаби - "УНМ Красне" |
10:0
|
14
|
13.00 |
"Дружба" Переволочна - "Сокіл" Андріївка |
3:2
|
15
|
16.00 |
ФК "Топорів" - "Гал-Імпорт" Купче |
3:1 |
Четвертий тур / 22 травня
|
16
|
13.00 |
ФК "Утішків" - ФК "Топорів" |
0:5
|
17
|
14.00 |
"Гал-Імпорт" Купче - "Дружба" Переволочна |
1:2
|
18
|
13.00 |
"Сокіл" Андріївка - "Мебус" Сторонибаби |
1:3
|
19
|
16.00 |
"УНМ Красне" - ФК "Красне" |
1:1
|
20
|
16.00 |
ФК "Буськ" - ФК "Полтва" |
1:4 |
П'ятий тур / 29 травня
|
21
|
16.00 |
ФК "Полтва" - ФК "Утішків" |
3:0 (Т)
|
22
|
16.00 |
"УНМ Красне" - ФК "Буськ" |
0:2
|
23
|
13.00 |
ФК "Красне" - "Сокіл" Андріївка |
0:1
|
24
|
16.00 |
"Мебус" Сторонибаби - "Гал-Імпорт" Купче |
6:2
|
25
|
13.00 |
"Дружба" Переволочна - ФК "Топорів" |
2:1 |
5 червня |
Попередній етап Кубка Буського району |
Шостий тур / 12 червня
|
26
|
15.00 |
"Гал-Імпорт" Купче - ФК "Утішків" |
4:0
|
27
|
12.30 |
ФК "Буськ" - ФК "Красне" |
0:1
|
28
|
16.00 |
"Сокіл" Андріївка - ФК "Топорів" |
5:5
|
29
|
13.00 |
"УНМ Красне" - "Дружба" Переволочна |
1:0
|
30
|
16.00 |
ФК "Полтва" - "Мебус" Сторонибаби |
1:3 |
Сьомий тур / 19 червня
|
31
|
13.00 |
ФК "Красне" - ФК "Утішків" |
6:1
|
32
|
15.00 |
"Мебус" Сторонибаби - ФК "Буськ" |
6:0
|
33
|
12.30 |
"Сокіл" Андріївка - "Гал-Імпорт" Купче |
3:1
|
34
|
13.00 |
"Дружба" Переволочна - ФК "Полтва" |
3:1
|
35
|
16.00 |
ФК "Топорів" - "УНМ Красне" |
4:1 |
Восьмий тур / 26 червня
|
36
|
16.00 |
ФК "Утішків" - "Сокіл" Андріївка |
0:3 (тех)
|
37
|
12.30 |
"Гал-Імпорт" Купче - "УНМ Красне" |
3:0
|
38
|
15.30 |
ФК "Буськ" - "Дружба" Переволочна |
3:1
|
39
|
13.00 |
ФК "Полтва" - ФК "Топорів"
|
1:5
|
40
|
13.00 |
ФК "Красне" - "Мебус" Сторонибаби |
2:0 |
3 липня - Резервний день
|
|
|
ФК "Красне" - ФК "Топорів" |
1:1 |
|
10 липня |
Кубок району. Малий Кубок району |
Дев'ятий тур / 17 липня
|
41
|
15.00 |
"Мебус" Сторонибаби" - ФК "Утішків" |
15:0
|
42
|
12.00 |
"Дружба" Переволочна - ФК "Красне" |
3:4
|
43
|
14.00 |
ФК "Топорів" - ФК "Буськ" |
5:1
|
44
|
13.00 |
ФК "Полтва" - "Гал-Імпорт" Купче |
1:0
|
45
|
16.00 |
"Сокіл" Андріївка - "УНМ Красне" |
5:0 |
24 липня |
1/4 Кубка району та Малого Кубка району |
31 липня |
Перший півфінал Кубка району та Малого Кубка району |
7 серпня |
Другий півфінал Кубка району та Малого Кубка району |
21 серпня |
Фінал Кубка району та Малого Кубка району |
|