Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Реклама

НОВИНИ ФУТБОЛУ
Завантажується...

Наша кнопка

ФК "Сокіл" Андріївка


Розклад матчів

Календар ігор
Чемпіонату Буського району з футболу
серед команд Прем'єр-ліги сезону 2016 року

( перше коло)

Час Перший тур / 24 квітня Рах

1

перен-но ФК "Красне" - ФК "Топорів"

 

2

13.00

"УНМ Красне" - ФК "Утішків

1:0

3

15.00 ФК "Полтва" - "Сокіл" Андріївка

0:4

4

15.30 ФК "Буськ" - "Гал-Імпорт" Купче

1:5

5

13.00 "Мебус" Сторонибаби - "Дружба" Переволочна

2:0

Другий тур / 8 травня

6

  ФК "Утішків" - "Дружба" Переволочна

1:1

7

   "Мебус" Сторонибаби - ФК "Топорів"

1:1

8

  "Гал-Імпорт" Купче - ФК "Красне"

4:0

9

  ФК "Буськ" - "Сокіл" Андріївка

1:4

10

  "УНМ Красне" - ФК "Полтва" 1:2

Третій тур / 15 травня

11

13.00 ФК "Утішків" - ФК "Буськ"

1:2

12

15.30 ФК "Красне" - ФК "Полтва"

2:1

13

16.00 "Мебус" Сторонибаби - "УНМ Красне"

10:0

14

13.00 "Дружба" Переволочна - "Сокіл" Андріївка

3:2

15

16.00 ФК "Топорів" - "Гал-Імпорт" Купче 3:1

Четвертий тур / 22 травня

16

13.00 ФК "Утішків" - ФК "Топорів"

0:5

17

14.00 "Гал-Імпорт" Купче - "Дружба" Переволочна

1:2

18

13.00 "Сокіл" Андріївка - "Мебус" Сторонибаби

1:3

19

16.00 "УНМ Красне" - ФК "Красне"

1:1

20

16.00 ФК "Буськ" - ФК "Полтва" 1:4

П'ятий тур / 29 травня

21

16.00 ФК "Полтва" - ФК "Утішків"

3:0 (Т)

22

16.00 "УНМ Красне" - ФК "Буськ"

0:2

23

13.00 ФК "Красне" - "Сокіл" Андріївка

0:1

24

16.00 "Мебус" Сторонибаби - "Гал-Імпорт" Купче

6:2

25

13.00 "Дружба" Переволочна - ФК "Топорів" 2:1
5 червня
Попередній етап Кубка Буського району

Шостий тур / 12 червня

26

15.00 "Гал-Імпорт" Купче - ФК "Утішків"

4:0

27

12.30 ФК "Буськ" - ФК "Красне"

0:1

28

16.00 "Сокіл" Андріївка - ФК "Топорів"

5:5

29

13.00 "УНМ Красне" - "Дружба" Переволочна

1:0

30

16.00 ФК "Полтва" - "Мебус" Сторонибаби 1:3

Сьомий тур / 19 червня

31

13.00 ФК "Красне" - ФК "Утішків"

6:1

32

15.00 "Мебус" Сторонибаби - ФК "Буськ"

6:0

33

12.30 "Сокіл" Андріївка - "Гал-Імпорт" Купче

3:1

34

13.00 "Дружба" Переволочна - ФК "Полтва"

3:1

35

16.00 ФК "Топорів" - "УНМ Красне" 4:1

Восьмий тур / 26 червня

36

16.00 ФК "Утішків" - "Сокіл" Андріївка

0:3 (тех)

37

12.30 "Гал-Імпорт" Купче - "УНМ Красне"

3:0

38

15.30 ФК "Буськ" - "Дружба" Переволочна

3:1

39

13.00

ФК "Полтва" - ФК "Топорів"

1:5

40

13.00 ФК "Красне" - "Мебус" Сторонибаби 2:0

3 липня - Резервний день

    ФК "Красне" - ФК "Топорів" 1:1

 

10 липня 
Кубок району. Малий Кубок району

Дев'ятий тур / 17 липня

41

15.00 "Мебус" Сторонибаби" - ФК "Утішків"

15:0

42

12.00 "Дружба" Переволочна - ФК "Красне"

3:4

43

14.00 ФК "Топорів" - ФК "Буськ"

5:1

44

13.00 ФК "Полтва" - "Гал-Імпорт" Купче

1:0

45

16.00 "Сокіл" Андріївка - "УНМ Красне" 5:0
24 липня
1/4 Кубка району та Малого Кубка району
31 липня
Перший півфінал Кубка району та Малого Кубка району
7 серпня
Другий півфінал Кубка району та Малого Кубка району
21 серпня
Фінал Кубка району та Малого Кубка району

 

 

 

( друге коло)

Час Десятий тур /  Рах

46

   

 

47

 

 

 

48

   

 

49

   

 

50

   

 

Одинадцятий тур / 

51

   

 

52

   

 

53

   

 

54

   

 

55

     

Дванадцятий тур / 

56

   

 

57

   

 

58

   

 

59

   

 

60

     

Тринадцятий тур /  

61

   

 

62

   

 

63

   

 

64

   

 

65

     

Чотирнадцятий тур / 

66

   

 

67

   

 

68

   

 

69

   

 

70

     

П'ятнадцятий тур /  

71

   

 

72

   

 

73

   

 

74

   

 

75

     

 

Шістнадцятий тур /  

76

 

   
77

 

   

78

   

 

79

   

 

80

     

Сімнадцятий тур /

81

   

 

82

   

 

83

   

 

84

 

 

 

85

     

Вісімнадцятий тур / 

86

   

 

87

 

 

 

88

   

 

89

   

 

90

     

 

 

 

 

Кубок Буського району 2016 року

1 / 16 ФІНАЛУ
Час 5 червня Рахунок
    ФК "Полтва-2" - "Стандарт" Заводське 0:2
    ФК "Безброди" - ФК "Задвір'я" 1:8
    "Динамо" Новосілки - "Округ" Ст. Милятин 1:3
    "Сокіл" Соколя - "Дружба" Переволочна 2:2, п. 5:4
    "Опришки" Лісок - "УНМ Красне" 0:3
    ФК "Боложинів" - ФК "Балучин" 4:2
    "Рейнджерс" Куткір - ФК "Полтва" 3:5
    "Явір" Яблунівка - "Ера" Ожидів 2:1
    ФК "Олесько" - "Стандарт" Побужани 1:1, д.ч. 3:2
    ФК "Петричі" - ФК "Топорів" 1:5

Для збільшення зображення натисніть на картинці

 

Ми Вконтакті

Наступна гра

Минула гра

Стіна
 
200

Наші Контакти
Email: FK-Sokil@email.ua

Друзі сайту
ФК Балучин Федерація футболу Буського району

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

               Copyright Jadro © 2010-2017                            Сайт розроблено в Jadro IT Lab  Вхід