Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2014 » Червень » 22 » Через дощ у лідери!
23:13
Через дощ у лідери!

Сьогодні ФК "Сокіл" в рамках сьомого туру районної Першості приймав на свому полі ФК "Стандарт" (Заводське).

На початку зустрічі погода не перешкоджала грі, проте далі все змінилось. Хоча варто визнати, що все ж дощ зіграв на руку господарям. Команда з Заводського зуміла відкрити рахунок вже на 11'. Після цього розпочався дощ, який щоправда тривав недовго, та все ж відразу після його закінчення потужним ударом Володимир Ільків зрівнює рахунок в матчі. Відбулось це на 32'. За такого рахунку гравці обох команд пішли на перерву.

Другий тайм наші хлопці почали значно жвавіше, адже знову небо захмарилось. На 53' Андрій Цюга отримує м'яча після дальньої передачі і виходить на вбивчу позицію. Залишається тільки пробити по воротах, але Андрій вирішує віддати пас на Володимира Вегеру, який перебував назначно вигіднішій позиції. Володимир же переводить у дотик м'яча у ворота і тим самим виводить "Сокіл" вперед - 2:1.

Останній гол додав ще більшого напруження у грі, оскільки переможець матчу має стати лідером чемпіонату. Глядачі, які попри рясний дощ залишились на стадіоні, побачили ще низку моментів біля обох воріт, однак забитих м'ячів більше не було.

Цілком закономірний результат, якщо зважати на якість гри та колективність дій. Важлива перемога, яка нехай і за кращою різницею забитих/пропущених м'ячів виводить ФК "Сокіл" на першу сходинку Чемпіонату (до того ж у "Сокола" ще гра в запасі проти Ст.Милятина, який має таку ж кількість очок).

Отож, підтримаємо рідну команду у подальших турах на шляху до чемпіонства.

Нагадуємо, що найближчої неділі, 29 червня, на центральному стадіоні м.Буськ відбудеться фінальна гра Кубка Буського району-2014, в якій ФК "Сокіл" побореться за титул з ФК "Етанол" (Сторонибаби).