«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 15 » Чудова гра чемпіонів
Чудова гра чемпіонів

Цієї неділі на Андріївському стадіоні місцевий "Сокіл" в рамках 15-го туру чемпіонату приймав сусідів - команду УНМ Красне.

Оскільки ФК "Сокіл" достроково завоював чемпіонство, то в основі вийшло багато резервних гравців. І це зовсім не завадило господарям порадувати своїх уболівальників.

Дебют матчу був практично рівним, обидві команди впевнено просувались вперед з м'ячем, проте до серйозних загроз для голкіперів не доходило. Аж до 22', коли після флангового проходу лівим краєм Роман Яцинка прострілив вздовж воріт Красного і буквально на долю секунди Володимира Вегеру, який був готовий замкнути м'яча у ворота, випередив захисник суперників, забивши у свої ворота - 1:0. Впевнена гра в усіх лініях нашої команди дозволила створити ще низку моментів біля воріт УНМ, на 28' Володимир Вегера подвоює перевагу "Сокола" - 2:0. Проте суперники не розгубились і все-таки змогли відповісти. На 33' вони зменшують відрив у рахунку до одного м'яча - 2:1. "Сокіл" продовжував будувати свої атаки через кращого голеадора Володимира Вегеру і той не підвів - на 41' після прострілу з флангу від Романа Яцинки Володимир робить дубль - 3:1. Перед самим закінченням першого тайму на 45' Роман Яцинка робить і свій вклад у результат - після проходу повз захисників він забиває черговий гол у ворота УНМ Красне - 4:1.

На другу половину зустрічі "Сокіл" вийшов у оновленому складі, здійснивши аж 5 замін у перерві. Деякий час був потрібний для адаптації нових гравців, аж на 75' Олег Сенчишин вдало підключився до чергової атаки своєї команди і відмітився голом у воротах суперників - 5:1. Такий результат цілком влаштовував нашу команду, що відбилось на темпі гри. Та на 89' "Сокіл" пропустив контратаку УНМ і суперники дещо скоротили відрив - 5:2. За такого рахунку і пролунав фінальний свисток арбітра матчу, який підтвердив чемпіонське звання "Сокола".

До закінчення цьогорічного чемпіонату залишилось всього 3 тури, з яких два найближчих поєдинки наші хлопці зіграють на виїзді відповідно у Кізлові та Ст.Милятині, останній матч проти Балучина "Сокіл" проведе вдома. Тож підтримаємо улюблену команду у наступних матчах!

Вперед, "Сокіл"!

Переглядів: 498 | Додав: kuhar_vm | Рейтинг: 0.0/0