Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

День юнацького футболу в Андріївці
Щойно завершився останній матч 2 кола першості району з футболу серед юнаків.

На Андріївському стадіоні суперниками були команди з Красного, Красного-2, Полтви, Петрич та Андріївки. Кожна з команд провела по дві гри з різними суперниками. Результати матчів сьогоднішнього ігрового дня: Андріївка - Красне 2:2, УНМ Красне - Полтва 10:0, Петричі - Красне 0:0, Андріївка - Полтва 10:2, УНМ Красне - Петричі 2:0.

Детальніше про матчі наших хлопців. Перша гра Андріївка - Красне проходила напевно найцікавіше, адже протистояли команди з вершини турнірної таблиці (до початку матчу в обох команд було по 6 очок). У першій половині зустрічі Красне зуміло двічі вразити ворота наших хлопців (з різницею в 3 хвилини), але Андріївка не змогла достойно відповісти їм. Проте в другому таймі після підказок та замін у перерві андріївські юнаки змогли зібратись духом та відіграти обидва м'ячі у своїх ровесників з Красного. Двічі м'яч у ворота суперника переправляв Роман Пастущак (другий гол з пенальті). Матч так і завершився з рівним рахунком 2:2.

Інший матч, в якому брала участь наша команда, це гра проти Полтви. В цьому матчі стрімко зросли показники наших бомбардирів, адже у ворота суперника було забито 10 м'ячів (варто враховувати той факт, що команда з полтви грала в меншості, оскільки усі гравці не прибули на матчі). У першому таймі відзначились по одному голу Олег Сенчишин та Роман Кучма, по одному голу забили і суперники, але на жаль для них один у власні ворота. На перерву команди пішли за рахунку 3:1. Другий тайм був щедрий на голи, наші хлопці забили 7 голів, суперники - 1. В загальному підсумку у ворота команди з Полтви голи забивали: Пастущак Роман (4), Олег Башко (3), Роман Кучма, Сергій Монастирський (також один автогол).

Турнірну таблицю та результати ігор в іншій групі можна знайти у розділі "Юнаки" нашого сайту.

Водночас дорослий склад нашої команди взяв участь у міжрайонних змаганнях з міні-футболу на штучному газоні, який відбувся в Жовкві. Наша команда спочатку поступилась у півфіналі представникові Стрийщини 2:1, а матч за трете місце з командою Самбірського району завершився нічиєю 3:3, але в після матчевих пенальті наша команда здобула перемогу.
Переглядів: 535 | Додав: kuhar_vm | Рейтинг: 0.0/0