Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2013 » Листопад » 16 » Драма, яка могла закінчитись краще...
18:35
Драма, яка могла закінчитись краще...
Сьогодні ФК "Сокіл" приймав у рамках Кубка Львівщини ФК Батятичі.

Події в матчі розвивались дуже стрімко, наші хлопці створювали безліч небезпечних моментів, та не могли завершити атаки логічно - бракувало останнього пасу чи удару в ворота. Натомість суперники не створюючи особливої небезпеки біля наших воріт, змогли забити швидкий м'яч. В дебюті першого тайму був вилучений захисник "Сокола" Роман Пастущак. Це ще більше ускладнило життя нашої команди. Вже до кінця першої половини зустрічі гості вели з рахунком 0:3.
В другому таймі футболісти "Сокола" змогли реабілітуватись після нищівного результату першої половини зустрічі та в кінцевому результаті вирівняли рахунок. Голами відзначились Володимир Ільків, Андрій Цюга та Роман Хамітов.
Проте цього виявилось замало... На останніх секундах доданого арбітром часу гості забили в ворота "Сокола" четвертого м'яча і все ж завдали нашій команді поразки. І хоч ФК Батятичі перемогли, та ці 3 очки не зіграли ролі у турнірному становищі команд. ФК "Сокіл" з 4 очками в активі перебуває на 2 місці і переможця групи буде визначено наступної неділі у 6 турі, який відбудеться в с. Зубейки.

Тож підтримаємо наших хлопців та побажаєм успіху у важкій боротьбі за перемогу.