Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

Драматичний старт сезону
Сьогодні відбулись матчі чергового туру Першості Буського району серед команд І Ліги. Наш "Сокіл" приймав одного з найпринциповіших суперників - ФК "Красне" і потерпів поразки з рахунком 2:4.

На початку матчу ініціативою володіли господарі, але не зважаючи на велику кількість здавалось-би стовідсоткових моментів (вихід один-в-один; стійка воріт суперника) рахунок не був відкритим аж до 36 хв зустрічі. Тоді це зробили футболісти з Красного влучним ударом у ствір воріт - 0:1. З таким рахунком команди пішли на перерву.
Перші хвилини другого тайму стали найбільш прикрими для Андріївки. Вже на 49 хв гості подвоїли рахунок, а ще через кілька хвилин (55 хв зустрічі) рахунок стає розгромним - 0:3.
На 63 хв гравець ФК "Красне", зігравши у своєму карному майданчику рукою, дарує нам 11-метровий удар, який успішно виконує Ярослав Яремків, тим самим скорочуючи відрив у рахунку до двох м'ячів (1:3). А вже через 2 хв після пенальті Павло Кутник завдає удару по воротах Краснян і повертає інтригу у матчі - 2:3.
Попри усі старання наших хлопців, зрівняти рахунок їм таки не вдалося, а навпаки, після помилки у захисті гості забивають м'яча у наші ворота, і як виявилось, встановлюють остаточний рахунок цієї зустрічі 2:4.
Матч проходив з багатьма моментами у виконанні обох команд, які до слова показали сьогодні чудову гру у всіх її аспектах. Варто відзначити і той факт, що арбітра практично не було помітно на футбольному полі (в хорошому значенні :-)).

Програвши сьогоднішню гру, наша команда встановила своєрідний антирекорд чемпіонату - 1 очко (офіційне на даний момент) в перших 4 турах. Незважаючи на такий песемістичний старт сезону, вболівальники ФК "Сокіл" висловлюють підтримку рідній команді і бажає зібратись з думками та силами для того, щоб перекроїти турнірне становище на свій лад.