Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2013 » Травень » 3 » Екстраординарний початок чемпіонату...
10:15
Екстраординарний початок чемпіонату...
У неділю, 28 квітня, розпочався черговий чемпіонат Буського району. У першому турі суперниками нашого "Сокола" була команда УНМ Красне. І був би цей матч не такий вже "екстраординарний", якби не ...

Матч розпочався дуже цікаво. Суперники знали можливості один одного, оскільки лише минулої неділі зіграли товариську гру (нагадаю, цей матч закінчився нашою перемогою 6-2). Першою несподіванкою став гол у наші ворота. Уже на 16 хвилині зустрічі "відмітився" гравець нашої команди Ярослав Яремків. Проте наші хлопці швидко оговтались від такої оказії і на 33 хвилині Роман Хамітов зрівняв рахунок.
Після перерви гра практично не змінилась, ініціативою володіли то одна, то інша команди. І якраз наприкінці зустрічі на 84 хвилині відбувається "найцікавіше".
Після передачі з глибини поля гравець "Сокола" Григорій Фамуляк отримує м'яч і залишається один на один з голкіпером суперників, прокидає м'яч і той самий голкіпер збиває форварда в у своєму карному майданчику. Суддя вказує на 11-метрову позначку.
Після починається ще цікавіше - гравці "УНМ Красне" починають сперечатись з рефері, придумуючи найрізноманітніші оправдання: положення поза грою, напад на воротаря і т.п. Суддя все ж не змінює свого рішення і дає можливість гравцям "Сокола" пробити пенальті. І тут голкіпер суперників сходить з воріт... Після кількох секунд роздумів Григорій б'є по м'ячу і той опиняється у воротах - 2-1. Після цього удару деякі гравці команди суперника покидають поле, їх кількість в межах поля стає меншою за 7 і суддя змушений дати свисток про дострокове завершення матчу.

Ось такий от початок чемпіонату. Щиро надіюсь, що подібна ситуація не повториться і ніяким чином не вплине на хід самої першості району. Вважаю за потрібне представникам команд та федерації узгодити присутність суддів на усіх матчах (а їх цьогоріч в один день може бути не більше 5).

Переглядів: 780 | Додав: kuhar_vm | Рейтинг: 0.0/0