«  Липень 2014  »

Головна » 2014 » Липень » 1 » Фінал зі слідами розпачу
Фінал зі слідами розпачу

Цієї неділі на центральному стадіоні м. Буськ відбувся фінальний матч Кубка району - 2014, в якому зустрічались дві команди, що цілком заслужено дійшли до цього етапу - ФК "Сокіл" Андріївка та ФК "Етанол" Сторонибаби.

Матч обидві команди розпочали надзвичайно жваво, в атаку пішли Етанолівці, та після перехоплення біля штрафної зони в контратаку миттю побігли гравці "Сокола". Володимир Гнип протянув м'яча по фланзі віддав передачу на Григорія Фамуляка, той же в дотик повернув м'яч до Гнипа, якому не залишалось нічого іншого, як забивати - 1:0 на табло уже на 1' матчу. Надшвидкий гол вивів з рівноваги гравців зі Сторонибаб, вони ніяк не могли зачепитись за м'яч. Наші хлопці створювали багато небезпечних моментів біля воріт суперника, проте більше голів у першому таймі, що проходив за абсолютної ігрової переваги "Сокола", ми не побачили.

На другий тайм "Сокіл" вийшов у дещо зміненому форматі, що в кінцевому рахунку зіграло з нами злий жарт. На 58' гравець "Етанолу" прицільним ударом здалеку перекидає голкіпера і закидає м'яча у "дев'ятку" - 1:1. Кілька моментів після забитого гола мали обидві команди, та реалізувати їх у забиті м'ячі не вдавалось. Тож гра продовжилась в овер-таймі.

Перша 15-хвилинка стала справжньою катастрофою для "Сокола" - всього за 3 хвилини (на 94' та 97') "Етанол" закидає у наші ворота ще два м'ячі - 1:3. На жаль, відповісти супернику гравці з Андріївки не зуміли. Отож, в кінці кінців матч завершився перемогою Сторонибабського "Етанолу" 1:3.

Вітаємо ФК "Етанол" зі здобутим трофеєм та побажаємо "Соколу" не розчаровуватись і впевнено йти до чемпіонства!

Переглядів: 546 | Додав: kuhar_vm | Рейтинг: 0.0/0