Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

Фініш

Цієї неділі відбулись матчі заключного 18-го туру Чемпіонату Буського району з футболу серед команд Першої ліги. Андріївський "Сокіл" у рідних стінах приймав команду з Балучина.

Загалом матч виявився дуже результативним, глядачі побачили аж 11 (!) голів, щоправда у різні ворота. Розпочав гольовий марафон Олег Пронишин на 18', підкинувши м'яча під ударну ліву ногу влучно пробив у ближній від воротаря кут - 1:0. Запанікували гості і вже на 20' після навісу у карний майданчик відбувся автогол - 2:0. Минуло ще 2 хвилини і вже Роман Кучма, який досить вдало провів як цю зустріч, так і в загальному друге коло змагань, прицільним ударом "нокаутує" голкіпера Балучина - 3:0. Атаки у гостей відверто не вдавались, натомість господарі демонстрували чудову фантазію попереду. На 29' та 32' нагадав про себе Олег Пронишин, оформивши спочатку дубль, а потім і хет-трик і тим самим остаточно добив емоції суперників - 5:0 на табло. Проте футболісти з Балучина не покидали надій добратись до воріт "Сокола". Двічі їх форварду вдалось ще у першому таймі вийти один на один з нашим воротарем, проте в одному епізоді прекрасно зіграв Роман Дмитрів, не давши себе обіграти, у іншому ж випадку ворота врятував захисник Віталій Яцинка, вибивши м'яча практично з лінії воріт.

У другому таймі ініціативу в свої руки спробували взяти гості, організували кілька атак, та все ж не змогли добитись основної мети. Натомість у швидкій контратаці на 53' добре зіграв Роман Файштегер - отримавши м'яч за межами штрафного майданчика не роздумуючи пробив і м'яч влучив у "дев'ятку" - 6:0. Продовжували чіплятись за будь яку нагоду балучинці і на 63' їм таки вдалось забити. Проте після пропущеного м'яча господарі активізувались і в рух пішла "важка артилерія" - кращий бомбардир андріївської команди Володимир Вегера забиває на 71' та 79', Балучин на 81' йде з останніх сил у чергову атаку і забиває вдруге, і відразу ж на 82' Володимир оформляє хет-трик і встановлює остаточний рахунок 9:2 на користь ФК "Сокіл".

Отож, після останньої гри сезону "Сокіл" з 48 очками займає перше місце у турнірній таблиці і завойовує черговий титул Чемпіона Бусьокого району з футболу.

Вітаємо всю команду з важливою і великою перемогою та бажаємо успіхів у наступних сезонах та інших змагання в Буському районі і не тільки.

Переглядів: 476 | Додав: kuhar_vm | Рейтинг: 0.0/0