Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Полтва" - ФК "Сокіл" 2:2

В рамках третього туру чемпіонату Буського району наша команда грала на виїзді з командою ФК Полтва.

у першому таймі обидві команди мали досить багато на-пів моментів, у цьому показнику мали невелику перевагу господарі поля, але реалізація на завершальній стадії підводила обидві команді. Лише на перший доданій до першого тайму хвилині скориставшись невпевненою грою на виході голкіпера "Сокола" господарям таки вдалось забити.

По перерві команда з Андріївки почала грати трохи агресивніше і вже на 62 хвилині Олег Пронишин зробив рахунок нічийним, а через кілька хвилин на 68 хвилині завдяки голу Романа Яцинка  гості вийшли вперед, та недовго раділи вболівальники ФК "Сокіл" вже на 80 хвилині господарі знову зрівняли рахунок.

Ось таким безкомпромісним і бойовим видався цей матч, словом - бойова нічия.