«  Травень 2013  »

Головна » 2013 » Травень » 31 » ФК "Сокіл" Андріївка - ФК "Красне" Красне. Прев'ю до матчу
ФК "Сокіл" Андріївка - ФК "Красне" Красне. Прев'ю до матчу
Що ж, шановні вболівальники... Цієї неділі на нашому стадіоні відбудеться своєрідне "дербі" між командами ФК "Сокіл" Андріївка та ФК "Красне" Красне.

Важливий цей матч для нашої команди в тому плані, що саме команда з Красного в останні роки являється нашим найпринциповішим суперникам, і в цих матчах андріївчани викладають багато сил.
Спробуємо проаналізувати попередні матчі за участі цих команд.
ФК "Сокіл" Андріївка та ФК "Красне" Красне зустрічаються цьогоріч вперше у 4 турі першості Буського району. До цього моменту Андріївка зіграла 3 матчі (1 нічия, 1 поразка, 1 матч не завершився і рішення по ньому ще не прийнято), натомість команда Красного, пропустивши зустріч зі Сторонибабами, зіграли лише 2 матчі, в яких здобули 2 перемоги.

Невелика статистика очних зустрічей цих команд у попередніх сезонах:
Починаючи з сезону 2009 року, команди зустрічались 7 разів (6 матчів чемпіонату + 1 матч кубка). У цих матчах 5 разів святкували перемогу наші хлопці з ФК "Сокіл", 1 матч виграли Красняни і ще 1 матч закінчився з нічийним рахунком.
Статистика по голах:
Андріївка 22 : 11 Красне

Враховуючи цьогорічний старт чемпіонату Бузеччини, Красне, що займає з набраними 2 сходинку після 3 турів виглядає фаворитом порівняно за Андріївкою, проте статистика попередніх сезонів додає нашим хлопцям впевненості.

Тож запрошуємо усіх вболівальників ФК "Сокіл" взяти участь у такому святі футболу та відвідати матч між ФК "Сокіл" та ФК "Красне" і підтримати своїми діями наших футболістів заради позитивного результату!
Переглядів: 803 | Додав: kuhar_vm | Рейтинг: 5.0/1