«  Вересень 2014  »

Головна » 2014 » Вересень » 15 » Матч ветеранів. Андріївка - Красне 5:6
Матч ветеранів. Андріївка - Красне 5:6

У неділю окрім матчу основної команди "Сокола" відбулась товариська зустріч між ветеранами Андріївки та Красного. Матч був присвячений пам'яті видатного тренера, про якого знають  не лише на Бузеччині, а й далеко за її межами, Братейка Михайла Адамовича.

Зіграти цей товариський матч з задоволенням зголосились такі ветерани андріївської команди: Шабат Василь, Башко Роман, Братейко Роман, Гук Олег, Форошівський Роман, Братейко Володимир, Анклевич Ярослав, Клочник Петро, Балонь Степан, Мураль Ігор, Уштан Володимир, Дроздовський Андрій, Дроздовський Петро, Капій Олег, Фамуляк Григорій. Гості - ветерани Красного, приїхали на гру у такому складі: Радь Андрій, Діжак Василь, Вольський Богдан, Мартинюк Олександр, Цьокан Роман, Доскіч Ігор, Вольський Степан, Шляхетко Ігор, Бута Ростислав, Михайлюк Ярослав, Шишков Олексій, Мисак Володимир, Петрів Володимир, Падус Володимир, Ковалишин Андрій, Москва Василь.

Матч хоч і тривав не 90 хвилин, як зазвичай, а всього 50, та вболівальники побачили величезну кількість голів - на двох команди забили аж 11 м'ячів. На самому початку вперед вийшли ветерани з Красного, та через кілька хвилин Андрівська команда вирівняла рахунок. Далі сипались голи у ворота обох команд. Серед гостей відзначились голами Степан Вольський, Володимир Петрів, Ігор Доскіч. В команді господарів забивали Уштан Володимир, Мураль Ігор та Андрій Дроздовський.

Після матчу відбулось символічне нагородження кращих гравців та команд-учасників. Нагороду "Кращий голкіпер матчу" отримав Василь Шабат, кращим гравцем матчу став Ігор Мураль, ветерани Андріївки отримали нагороду за участь, а команда ветранів Красного - кубок переможця матчу пам'яті Братейка Михайла Адамовича.

Від імені організаторів матчу висловлюємо щиру подяку обом командам за участь, вітаємо ветеранів ФК "Красне" з перемогою, а також побажаємо усім нашим ветеранам ще довго залишатись у спортивній формі та неодноразово демонструвати усім нам красивий футбол.

Переглядів: 701 | Додав: kuhar_vm | Рейтинг: 0.0/0