Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2013 » Травень » 19 » ПЕРЕМОГА!!!
18:13
ПЕРЕМОГА!!!
Сьогодні пройшли ігри першого етапу Кубка Ліги, в якому наш ФК "Сокіл" приймав ФК "Милятин" з Нового Милятина.

Всупереч усім старанням команди суперника (до якої можна опосередковано віднести і арбітра зустрічі), наші хлопці перемогли з рахунком 3:2.

Матч розпочався дуже енергійно, обидві команди демонстрували гру високого рівня, проте практично весь тайм глядачі не могли побачити голів. Лише на 40 хв матчу красивим ударом Павло Кутник-Пастущак виводить "Сокіл" вперед; рахунок стає 1:0. Незабаром, а саме на 45 хв зустрічі після навісу Володимира Ільківа м'яч потрапляє у ворота - 2:0. Саме з таким рахунком команди пішли на перерву.

На другий тайм "Сокіл" вийшов впевненіше, хлопцям вдавалось нав'язувати супернику свою гру, але все ж на 63 хв гравець "Милятина" таки переправляє круглого у наші ворота - 2:1. Ця подія подарувала надію суперникам і арбітру, який своїми діями всіляко допомагав "Милятину". Було безліч суперечливих моментів, в яких рефері вказував у сторону воріт "Сокола".

На 80 хв після навісу з кутового гравець "Милятина" жорстко врізається у живіт нашого голкіпера у його воротарському майданчику і наносить травму, проте арбітр реагує на таку ситуацію лише свистком на користь "Сокола".

На 90 хв зустрічі Павло Кутник-Пастущак робить дубль, практично позбавляючи команду з Н.Милятина можливості перемогти у цій зустрічі. Оскільки основний час зустрічі вичерпаний, головний суддя повідомляє, що команди зіграють 5 доданих хвилин. Але всупереч усім законам природи на 90+6! хв гравець команди "Милятин" забиває гол у наші ворота. Після цього гра продовжується ще 2 хв, і лише тоді арбітр дає свисток про закінчення матчу.

Таким чином наша команда отримує важливу кубкову перемогу, адже цей етап Кубка Ліги складається лише з одного матчу, і проходить у наступний тур, стаючи першим півфіналістом цих змагань.

У паралельному матчі зустрічались команди з Петрич та Полтви. Саме переможець цієї пари, а це ФК "Петричі" (результат матчу 1:0), стає опонентом "Сокола" у півфіналі.