Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

Перше розчарування

Сьогодні відбулись матчі 6 туру чемпіонату Бузеччини. ФК "Сокіл" їздив у гості до команди з райцентру.

Матч видався цікавим - дійсно один з ключових матчів туру, зважаючи і на турнірне становище команд, і на саму гру.

В першому таймі від початку активнішими були господарі, інколи відігравали м'яча навіть дуже грубо, проте на таку жорсткість арбітр зважав мало. після кількох атак футболістів з Буська чудову можливість мав Андрій Цюга, який на жаль не зумів переграти голкіпера. І тут спрацювало правило "не забиваєш ти - забивають тобі". На 20' Іван Томків після відскоку від перекладини головою пробиває влучно - 1:0. Відразу ж на 23' той же Томків після грубої помилки нашого голкіпера Андрія Радя заволодів м'ячем і знову головою переправив його у сітку воріт - 2:0. Такий розвиток подій сильно пригнічив емоційний стан наших футболістів, які так і не змогли зібратись до перерви. Ще й на 37' все той же Томків оформляє дуже прикрий для нас хет-трик. Рахунок після першого тайму 3:0.

У другій половині зустрічі наші хлопці виглядали значно зібраніше, що дозволило створити небезпеку біля воріт господарів. Але здавалось, що удача відвернулась від нас остаточно. Кілька небезпечних моментів біля воріт "Освіти" так і не принесли результату. Аж на 80' Володимир Вегера забиває у ворота суперника - 3:1. Після цого на 85' Олег Пронишин замикає у ворота чудову передачу від Володимира Вегери і змінює рахунок в нашу користь - 3:2. Та на жаль, ще 5 хв основного та 4 хв доданого часу не вистачило "Соколу" для того, щоб хоча б зрівняти рахунок - в цьому постарались гравці Буська, всіляко затримуючи час.

Отож, перша поразка сезону (щиро надіємось що остання) і жодного просування у турнірній таблиці для нашої команди.

Результати інших матчів 1 та 2 ліг, а також турнірне становище усіх команд можна переглянути у відповідних розділах нашого сайту.

Побажаємо успіхів нашим хлопцям у наступних матчах, зокрема найближчої неділі, адже "Соколу" потрібно на виїзді перегравали суперників з Полтви у півфінальному кубковому матчі (прохід з однієї гри).