Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

Підсумок 2012 року

Цієї суботи відбулось нагородження призерів чемпіонату Буського району з футболу серед команд першої ліги. Отож підіб'ємо підсумок 2012 футбольного року.

Рік розпочався для нашої команди досить вдало спочатку стали бронзовими призерами першості Буського району з футзалу, потім вибороли Суперкубок району з футболу, і нарешті друге місце в чемпіонаті Буського району.

Напевно порівняно з минулорічним першим місцем  срібні медалі можуть здатись невдачею, але треба відати належне команді з Нового Милятина які з перших турів захопили лідерство і отримували його до кінця сезону, та й загалом в цьому році за перші місця точилась дуже запекла боротьба, тому срібні медалі це справді дуже хороший результат.

Серед невдач треба відмітити виліт нашої команди з Кубка району на стадії півфіналу.

Цьогоріч порадував своїх вболівальників і юнацький склад "Сокола" виборовши спочатку срібні нагороди юнацької першості району з футзалу, а потім стали срібними призерами вже з футболу, а також зупинились за крок до фіналу Кубка.

Були в цьому році і навколо футбольні скандали (куди ж без них) але сподіваємось, що ті від кого це залежить зроблять правильні висновки і в наступному сезоні команди і їх вболівальники будуть перейматись лише грою а не навколо футбольними баталіями.

Також влітку цього року ми усією країною вболівали за нашу збірну на чемпіонаті Європи, всі ми пам'ятаємо яка атмосфера тоді була на наших вулицях, напевно кожне друге авто було прикрашено синьо-жовтим прапором (і цього разу політика тут була ні до чого).

Ось таким був футбольний 2012 рік. Користуючись нагодою вітаємо усіх з наступаючим Новим роком! Бажаємо щоб усі негаразди залишились в старому році, а рік новий подарував вам і вашим родинам щастя, здоров'я і достатку.