«  Вересень 2013  »

Головна » 2013 » Вересень » 15 » Правильний напрямок
Правильний напрямок
Сьогодні Бузеччина знову жила футболом! На місцевих стадіонах пройшли матчі 14 туру першості.

Андріївський "Сокіл" приймав команду з Переволочної, де, нагадаю, в першому колі андріївчани здобули більше ніж впевнену перемогу 1:9. Сьогодні ж нашим футболістам прийшлось помірятись силами фактично з іншою командою, адже більшість гравців були новими.
Матч розпочався дуже жваво, адже на 3' рахунок був уже 1:1. Спершу відзначились у воротах суперника господарі, зробив це Роман Хамітов на 2', а вже за кілька секунд після стрімкого проходу повз наших захисників форвард гостей зрівняв рахунок. Подальші дії обох команд були надзвичайно цікавими, адже напрям руху м'яча постійно змінювався від одних воріт до інших. На 20' все той же Роман Хамітов робить дубль і змінює рахунок на користь "Сокола" - 2:1. Незадовго гостям вдається відіграти і цей м'яч, на 30' вони знову зрівнюють рахунок. За такого результату команди пішли на перерву.
Другий тайм був значно спокійнішим у плані забитих м'ячів, але не можна так сказати про емоції, що вирували на полі. Варто відзначити, що гості постійно апелювали до арбітра, інколи і в образливому тоні, за що той їх карав попередженнями. На 78' захисник з Переволочної фолить у власному штрафному майданчику і приносить 11-метровий у власні ворота. Володимир Ільків пробиває пенальті і ... голкіпер відбиває м'яч. Але на щастя відбиває його якраз "на ногу" Володимиру і йому не залишається нічого іншого, як переправити круглого у сітку воріт - 3:2. За такого рахунку і закінчився цей матч.
ФК "Сокіл" здобуває важливу перемогу, а отже рухається у правильному напрямку на шляху до нагород!

Несподіванкою закінчилось красненське дербі: УНМ Красне на власному полі обіграло лідера чемпіонату ФК Красне з рахунком 3:2 і тим самим завдало їм першої поразки у сезоні.
Результати усіх матчів 14 туру:
Андріївка - Переволочна 3:2
Буськ - Н.Милятин 6:0