Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

Реванш вдався
Сьогодні відбулись матчі 10 туру першості Буського району з футболу. ФК "Сокіл" приймав на власному полі УНМ Красне.

Як ми вже описували у прев'ю, це четверта зустріч цих команд цьогоріч. І нарешті нашим хлопцям вдалось розірвати суперника на шматки.
Матч розпочався дуже в'яло, жодна з команд протягом тривалого часу не могла організувати жодної небезпеки біля воріт опонента, але під кінець першого тайму "Сокіл" активувався! На 38' чудовим ударом рахунок відкриває Роман Хамітов - 1:0. Уже через кілька хвилин на 41' Володимир Ільків прицільним ударом здалеку подвоює перевагу нашої команди. Внаслідок прикрої травми змушений був покинути поле Олег Пронишин. Замість нього на полі з'явився Тарас Шмигельський. І ця заміна стала надзвичайно корисною, адже на 45' Тарас забив ще одного м'яча у ворота УНМ Красне. 3:0 на табло - саме за такого рахунку команди пішли на перерву.
На початку другої половини зустрічі "Сокіл" активно контролював усі події у матчі, і на 54' наші хлопці отримали нагоду пробити 11-метровий удар. Володимир Мураль обіграв голкіпера суперника і встановив розгромний рахунок 4:0.
Через деякий час суперник також отримав чудову нагоду (одну з небагатьох) зменшити відрив - арбітр після дуже сумнівного падіння гравця УНМ Красне у нашому штрафному майданчику призначив пенальті. Але наперекір усім бажанням та сподіванням суперника та їх вболівальників, голкіпер "Сокола" Роман Дмитрів продемонстрував свій клас та парирував 11-метровий удар.
Дуже багато нереалізованих моментів було у наших хлопців для того, щоб повністю розгромити суперника, але зробити цього не вдавалось...
І на останній секунді (!) матчу команді УНМ Красне все ж таки вдається "забити" "гол престижу" у наші ворота. Відразу ж після цього взяття воріт арбітр дав фінальний свисток.

Отож, 4:1 у підсумку та +3 очки у турнірній таблиці - ФК "Сокіл" Андріївка піднімається на 4 сходинку чемпіонату і тепер відрив від найближчого суперника становить лише 1 очко.

Побажаємо успіхів нашій команді у подальших матчах!