Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2014 » Лютий » 15 » Результати першого ігрового дня (ФУТЗАЛ)
23:56
Результати першого ігрового дня (ФУТЗАЛ)
Сьогодні пройшли матчі кубка Бузеччини з міні-футболу у групі А, де за вихід у фінальну частину боролись андріївчани.

Наші хлопці першу свою гру зіграли проти команди Боложинів, в якій здобули перемогу з рахунком 6:2 (до слова, обидва м'ячі в наші ворота були досить курйозними, а саме удари відбувались відразу ж після розіграшу м'яча в центрі поля).
Після цього Андріївка помірялась силами з господарями турніру - Буськом. Цей матч видався дуже напруженим, адже давав переможцю великі привілегії для проходу в наступний етап. Проте жодна з команд не змогла скористатись цим шансом. 0:0 на табло - саме з таким рахунком закінчився цей матч.
І відразу після його закінчення розпочався наступний поєдинок. Цього разу нашим суперником були футзалісти зі Стовпина. Результат матчу 5:0 на користь Андріївки.
На цей момент прохід у фінальний етап собі гарантував Буськ. Нашій команді для проходу далі достатньо нічиєї. Для суперника - команди Заводського, також залишились великі шанси на прохід, їм необхідно тільки перемагати.
І тут пані Удача перейшла на сторону суперника. Спочатку пропустили м'яч у свої ворота, потім зрівняли. За рахунку 1:1 пішли на перерву. А от після перерви нашим хлопцям забивати не вдавалось, на відміну від гравців суперників. Дві грубих помилки воротаря Андріївки і рахунок вже 1:3 на їх користь. Такий розвиток подій остаточно зруйнував надію гравців нашої команди, що підтвердилось ще одним пропущеним м'ячем наприкінці матчу. Загалом 1:4.

Таким чином, від групи А у фінальному етапі кубка Буського району з міні-футболу участь братимуть команди з Буська та Заводського.
Переглядів: 492 | Додав: kuhar_vm | Рейтинг: 0.0/0