Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2015 » Березень » 8 » Суперкубок наш!
21:08
Суперкубок наш!

Після зимової перерви в Андріївку повернувся футбол, та ще й який! В матчі за "Об'єднаний Суперкубок" з командою ФК "Промінь" Гончарівка було усе, розпач, інтрига і ще цілий букет емоцій... та про все по-порядку...

Розпочалась гра із холодного душу для господарів. команда ФК "Промінь" вже на 5 хвилині повела у рахунку, голкіпер господарів після навісу вибив м'яч кулаком, але зробив це недуже вдало, а захисники чомусь не підстрахували свого воротаря, у підсумку 0:1, гол на рахунку Данчука, а вже на 15 хвилині все той же Данчук змінив рахунок на 0:2.

А от у нашої команди мало що виходило, напевно далось взнаки, що це перша гра нашої команди у цьому році на великому полі. Але по перерві ми побачили зовсім іншу гру "Сокола", після серії замін на поле вийшли свіжі гравці і команда господарів заграла набагато агресивніше, і як наслідок на 59 хвилині Олег Сенчишин скористався тим, що воротар гостей не зміг зафіксувати м'яча у руках проштовхнув круглого у ворота 1:2. Інтрига знову повернулась, тепер психологічна перевага була вже на користь господарів і на цьому піднесені "Сокіл" продовжував тиснути на суперника, і вже на 65 хвилині хорошим, красивим ударом граючий тренер нашої команди Володимир Ільків зрівняв рахунок 2:2. Нічийний рахунок протримався до фінального свистка.

А далі була серія післяматчевих пенальті. Тут інтрига теж трималась до кінця, щоб визначити сильнішого, обом командам знадобилось пробити по 10 одинадцятиметрових удари.  у підсумку 8:7 на користь ФК "Сокіл". Хочу відзначити гру голкіпера господарів Романа Дмитріва, який зміг відбити 3 пенальті.

Вітаємо нашу команду із здобуттям "Об'єднаного Суперкубка"!