Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2013 » Травень » 12 » Такий от результат...
18:04
Такий от результат...
Сьогодні на нашому стадіоні відбувся матч між командами з Андріївки та Заводського. ФК "Сокіл" поступився супернику 1-4.

Після першого тайму нічого поганого для обох команд не можна було спрогнозувати, оскільки команди грали на рівні. Голів у першому таймі глядачі не побачили, натомість мали можливість спостерігати за чудовою грою у виконанні обох команд.

Після перерви ситуація дещо змінилась - на зміну "сухому" першому тайму прийшла злива голів... Добре, що не в одні ворота...

Вже на 50 хвилині вперед виходять гравці "Стандарту" - 0-1. "Сокіл" не забарився з відповіддю, і вже на 56 хвилині Володимир Вегера після помилки воротаря вирівняв рахунок - 1-1.

На 66 хвилині матчу рефері ставить ну дуже сумнівний пенальті, який успішно реалізовують гравці з Заводського - 1-2. Ситуація з призначенням пенальті дещо накалила ситуацію на полі, обидві команди продовжували гру більш жорстко, в окремих ситуація - занадто. На 75 хвилині був вилучений гравець "Сокола", проте причини вилучення так і не зрозуміли, оскільки штрафний удар пробивали гравці того ж "Сокола". Таке дивне рішення рефері було впродовж другого тайму на жаль не єдиним.
На 80 хвилині, користуючись кількісною перевагою, ФК "Стандарт" збільшує відрив - 1-3. А на 86 хвилині після вкидання аута в сторону воріт та помилки воротаря рахунок стає просто розгромним - 1-4.
Здавалось би - це крапка, але ні! На 90+1 хвилині рефері ставить ще один 11-метровий удар у ворота "Сокола". Але на щастя для нас, воротар з Заводського, який пробивав це пенальті, не влучив у ворота.

Окрім тих ситуацій, що призвели до пропущених голів, були й інші, які могли змінити рахунок в обидві сторони. На жаль гравці "Сокола" не змогли дограти безліч моментів до їх логічного завершення.

Таким чином, матч закінчився поразкою нашої команди 1-4.

Переглядів: 655 | Додав: kuhar_vm | Рейтинг: 5.0/1