Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

Третій тур юнацької першості

Сьогодні, на нашому стадіоні, відбулись матчі команд групи "А" першості Буського району серед юнаків. Відкривало третій тур краснянське дербі ФК Красне - ФК УНМ Красне. Вже у дебюті матчу воротар з ФК Красне пропустив досить курйозний гол, і рахунок став 0:1 на користь команди УНМ Красне. Незважаючи на досить відчутну перевагу номінальним господарям поля ніяк не вдавалось зрівняти рахунок, та врешті-решт одна із багаточисленних атак дала результат рахунок став 1:1. Потім перевага юних футболістів з Красного стала ще відчутнішою і вони забили ще двічі, у підсумку 3:1 на користь ФК Красне.

Оскільки Команди з Петрич і Полтви не з'явились на матчі, то наша команда зіграла лише одну гру з командою УНМ Красне. Молодіжка нашого "Сокола" володіла майже тотальною перевагою, на 20 хвилині матчу рахунок у грі відкрив Олег Сеншишин, так команди пішли на відпочинок за рахунку 1:0 на користь юнаків ФК "Сокіл". По перерві гра відбувалась у такому ж дусі, а от гості не часто турбували голкіпера  андріївської команди, напевно вдалась взнаки втома, бо для УНМ це вже була друга поспіль гра. На 11 хвилині другого тайму голом відзначився Роман Кучма, а вже на 14 хвилині завдяки Роману Пастущаку рахунок став 3:0, крапку в цьому матчі поставив все той же Роман Кучма який у цьому матчі відзначився дублем. У підсумку 4:0 на користь господарів поля.