Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

Успішне завершення першого кола

Сьогодні відбувся пропущений матч 8 туру, наш ФК «Сокіл» грав виїзний матч з командою ФК «Дружба» Переволочна. Вже у дебюті гри, а саме на 2 хвилині команда з Андріївки відкрила рахунок, голом відзначився Олег Пронишин. Потім наші мали ще кілька моментів поспіль, але кожного разу в очній дуелі між нападниками гостей і воротарем господарів брав вгору голкіпер. Всередині першого тайму арбітр матчу Іван Томків зупинив матч на традиційну в таку спекотну погоду технічну перерву. Ця невеличка пауза у грі, більше пішла на користь господарям поля. Футболісти попивши водички заграли трохи свіжіше, і почали вирівнювати гру і в результаті на 30 хвилині їм вдалось зрівняти і рахунок у матчі.  Але минуло 9 хвилин  і Олег Пронишин відновив Статус-кво  у матчі, так за рахунку 1:2 завершився перший тайм.

По-перерві  господарі кинулись вперед, але як не старались футболісти «Дружби», усі їх намагання закінчувались нічим. Поступово наша команда стала краще контролювати гру, і як підсумок на 63 хвилині Олег Сенчишин відзначився першим своїм голом у цьому сезоні . Після цього Гості заграли ще впевненіше і коли на годиннику була 70 хвилина гри ще один гол забив Олег Пронишин, а вже на 75-й хвилин гол на свій рахунок записав Олег Сенчишин, а вже буквально за хвилину голом відзначився Володимир Вегера, і коли йшла остання хвилина матчу остаточний підсумок встановив все той же Вегера.  Матч завершився переконливою перемогою ФК «Сокіл» 1:7.

Вітаємо нашу команду із перемогою і успішним завершенням першого кола.

Переглядів: 534 | Додав: Andzhey | Рейтинг: 0.0/0