Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2011 » Червень » 26 » Утішків - Андріївка 3:8 (оновлено)
18:56
Утішків - Андріївка 3:8 (оновлено)

Відбулись матчі дев’ятого туру чемпіонату Буського району.

ФК «Січові стрільці» с. Утішків - ФК «Сокіл» с. Андріївка 3:8. (Перший тайм 0:6).     За «Сокіл» відзначились: Вегера Володимир 4, Пастущак Павло 2,  Фамуляк Григорій 2.

В першому таймі ФК «Сокіл» не зустрів гідного спротиву зі сторони господарів і рахунок швидко став розгромним, але в другому таймі ситуація змінилась. Команда «Січові стрільці» заграла набагато агресивніше, і як наслідок господарі забили 3 голи, на що гості відповіли двома. Та в підсумку перемога дісталась команді з Андріївки з рахунком 3:8.

Інші матчі дев'ятого туру закінчились так: Красне - Побужани 2:1, Заводське - Полтва 3:4, Петричі - Н. Милятин 2:1, Купче - Буськ 1:1, Сторонибаби - Вербляни 3:1.

Переглядів: 632 | Додав: Andzhey | Рейтинг: 0.0/0