Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2013 » Листопад » 3 » Важка гра, зате рівна...
13:20
Важка гра, зате рівна...
Вчора у рамках 3-го туру Кубка Львівщини ФК "Сокіл" Андріївка приймав суперників ФК "Транс-Сервіс 1" Зубейки.

Гра проходила надзвичайно цікаво, адже обидві команди з перших хвилин зустрічі проводили велику кількість перспективних атак і створювали багато небезпечних моментів. Уже всередині першого тайму вдалось вийти вперед нашим футболістам. Реалізував свій момент Володимир Вегера після дуже зручного пасу від Павла Кутника - 1:0 "Сокіл" попереду. Та через кілька хвилин ударом зі штрафного гості зрівняли рахунок - 1:1.
До кінця першого тайму та впродовж другого футболісти демонстрували цікавий футбол, багато небезпеки було поряд з обома воротами. Так двічі нашим захисникам приходилось вибивати м'яча практично з лінії воріт. Свій клас продемонстрували і голкіпери: у здавалось би гольових моментах вони рятували свої команди.

Більш детально з подіями матчу можна буде дізнатись з відеозвіту, який незадовго буде готовий.

Таким чином після перемоги та нічиєї ФК "Сокіл" лідирує у своїй групі за рахунок кращої різниці м'ячів. ДЕТАЛЬНІШЕ...

Нагадаємо, що участь у турнірі беруть 18 команд, які розбиті на 6 груп по 3. Четверо переможців груп, що покажуть кращий результат, проходять у наступну стадію змагань автоматично, ще двоє переможців груп, а також 6 команд, що займуть 2 місця у своїх групах, зіграють у стикових матчах на право проходу далі.
Переглядів: 516 | Додав: kuhar_vm | Рейтинг: 0.0/0