«  Жовтень 2012  »

Головна » 2012 » Жовтень » 28 » Важке срібло (оновлено)
Важке срібло (оновлено)

У цей холодний, осінній день, на стадіоні смт Красне, за підтримки не надто чисельних глядачів, наша футбольна команда "Сокіл" здобула перемогу над своїм принциповим суперником футбольною командою ФК "Красне" з рахунком 0:2, голами відзначились Яремків Ярослав і Крачковський Петро.

Ігри між цими двома командами завжди відрізняються особливим накалом, а сьогоднішній матч взагалі був особливий через те, що переможець цього матчу ставав срібним призером чемпіонату Буського району серед команд 1-ї ліги.

Як і очікувалось матч видався дуже важкий, далась взнаки і явно не футбольна погода, і у цьому протистоянні кращими виявились футболісти з Андріївки. Трохи незвично було бачити на воротарський позиції одного з кращих форвардів "Сокола" Кутника Павла, втім він на відмінно впорався, і зміг втримати свої ворота недоторканими.

Вітаємо нашу команду із здобуттям срібних нагород і успішним завершенням цього важкого сезону!

Решта результатів останнього туру:

Соколя - Н. Милятин 0:7

Сторонибаби - Полтва 0:3

Заводське - УНМ Красне 1:1

Вербляни - Петричі 3:0

Буськ - Ракобовти 3:0.

Отже, стали відомі усі результати останнього туру і вже можна підвести підсумки цього чемпіонату. Перше місце за командою "Флора-Захід" з Нового Милятина, навіть якщо не брати до уваги результат скандального матчу між Андріївкою і Новим Милятином, то все одно золото Чемпіонату за командою "Флора-Захід" з чим їх і вітаємо! Трете місце здобула команда ФК "Красне" з смт Красне. Покидають першу лігу районного чемпіонату каманди ФК "Ракобовти" і ФК "Вербляни", натомість у наступному сезоні у першій лізі гратимуть команди з села Куткір і села Переволочне.

Переглядів: 578 | Додав: Andzhey | Рейтинг: 0.0/0