Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2013 » Липень » 7 » Важкий футбольний день...
18:05
Важкий футбольний день...
Сьогодні пройшли матчі фінальної частини кубка Ліги, в яких брали участь команди з Андріївки, Красного, Буська та Петрич.

У півфіналі ФК "Сокіл" зіграли з командою Петрич. В цьому матчі наші хлопці здобули перемогу з рахунком 3:1. Голи забивали Роман Хамітов (17'), Володимир Ільків (37') та Павло Кутник (41'). Одного разу петричанам вдалось пробити нашого голкіпера у другому таймі. На 57' Роман Башко встановив остаточний рахунок поєдинку. В цілому гра проходила за чудової дружньої атмосфери між гравцями обох команд та вболівальниками, що заслуговує особливої поваги.
У паралельному матчі ФК Красне з мінімальним рахунком переграло команду з Буська.

У фінальному поєдинку наша команда зазнала розгромної поразки від краснян 7:0. Причиною такого результату напевно стала втома, адже сьогоднішні матчі проходили у повноформатному режимі по 45 хвилин тайм, та ще й врахуємо той факт, що наші хлопці вчора захищали район на турнірі з мініфутболу на траві у м. Жовква, де також провели 2 матчі. Нагадаємо, що наша команда на цьому турнірі здобула бронзові нагороди.
Що стосується сьогоднішніх матчів та Кубка Ліги взагалі, то нам залишається привітати ФК Красне зі здобуттям трофею. Вітаємо також і наших футболістів, які зайняли друге місце і також отримали пам'ятний кубок фіналістів змагань.
Переглядів: 638 | Додав: kuhar_vm | Рейтинг: 0.0/0