Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2013 » Жовтень » 28 » Вдалий дебют у Кубку Чемпіонів!
16:15
Вдалий дебют у Кубку Чемпіонів!
У суботу, 26 жовтня, ФК "Сокіл" зіграв дебютний матч у цьогорічному розіграші Кубка Чемпіонів серед районних команд Львівщини. Ця гра відбулась у с.Батятичі Кам'янка-Бузького району.

Матч розпочався дуже жваво, і уже в першій десятихвилинці наші хлопці мали кілька надхороших моментів для взяття воріт суперника. Вдалось це зробити Павлу Кутнику на 3'. Рахунок став 0:1 на користь гостей з Андріївки. Та необачна гра захисника у власному штрафному майданчику принесла сюрприз "Соколу" у вигляді 11-метрового удару, який на 13' вдало реалізували господарі - 1:1. Після моменту з пенальті наші футболісти стали грати значно обачніше поряд з своїми воротами, та ще більше приносили клопот захисникам суперникам, які часто відверто помилялись в обороні і давали можливість для зміни рахунку. І це все ж зробив Володимир Вегера на 17' першого тайму - 1:2 наші попереду. Такий рахунок протримався до перерви.

Після 15 хвилин відпочинку "Сокіл" вийшов як нічого і не було. У дебюті другої половини гри на 55' Володимир Вегера чудовим ударом з-за меж карного майданчика робить рахунок 1:3, а ще через кілька хвилин на 57' оформляє хет-трик і рахунок стає 1:4 на користь "Сокола". Такий початок другого тайму геть розбив усі плани суперника, вони не могли нічого організувати в атаці. Та все ж наші захисники припустились помилки під час контратаки і на 86' пропустили вдруге - 2:4. Та не розгубились наші хлопці і відповіли на єдиний небезпечний прохід суперника низкою моментів поблизу чужих воріт. Кілька разів м'яч пролітав в лічених сантиметрах поруч зі стійкою, забити ж вдалось Олегу Пронишину на 88', який вийшов на заміну. Саме він встановив остаточний рахунок у матчі 2:5.

Вдалий старт чергового змагання, в якому наші хлопці мають неабиякі шанси на прохід у наступний етап.

У цей же день наші сусіди ФК Красне провели свій другий матч у Кубку Чемпіонів з командою "Будівельник" (Пукеничі). Тут Красне вдруге програло, цього разу з рахунком 4:2. Нагадаємо, що свою першу домашню гру проти "Княжих Ланів" Красне програло з рахунком 0:4.

Календар та турнірне становище команд ТУТ.
Переглядів: 422 | Додав: kuhar_vm | Рейтинг: 0.0/0