Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2012 » Квітень » 1 » Володар Суперкубка ФК "Сокіл"!
19:39
Володар Суперкубка ФК "Сокіл"!

ФК «Сокіл» с. Андріївка – ФК «Полтва» с. Полтва  4:0.

Голи: Хамітов Роман, Пастущак Павло (2), Братейко Володимир.

Неділя, 1 квітня, стадіон села Новий Милятин. Головний арбітр Дмитро Татарин.

Сьогодні відбувся матч на Суперкубок Буського району між командами ФК «Сокіл» с. Андріївка і ФК «Полтва». Початок матчу запам’ятався хіба що великою кількістю браку в обох командах, було видно що це перша гра сезону. Тривала рівна гра з невеликою перевагою команди з Андріївки,і ця перевага матеріалізувалась в забитий гол, відзначився Роман Хамітов. Більше в першому таймі забитих голів не було.

Вже в дебюті другого тайму «Сокіл» забив ще один гол, на цей раз відзначився Пастущак Павло. Після другого голу перевага команди з Андріївки стала ще відчутнішою, хоча і біля воріт «Сокола» час від часу виникали «пожежі» але в кінцевому результаті захисникам і голкіперу вдавалось усувати усі загрози біля своїх воріт. Були ще два голи, один у виконанні Павла Пастущака який в цьому матчі відзначився дублем, а останній гол забив Володимир Братейко. Запам’ятався ще один прикрий епізод коли в зіткненні зі своїм захисником постраждав воротар ФК «Полтва», хоча він і дограв матч до фінального свистка, але здається так і до кінця не відновився. Ось таким видався цей матч який ми чекали всю довгу зиму.

Вітаємо нашу команду із здобуттям Суперкубка!

Переглядів: 760 | Додав: Andzhey | Рейтинг: 0.0/0