Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2013 » Червень » 9 » Впевнена перемога!
21:11
Впевнена перемога!
аСьогодні пройшли матчі чергового 5 туру Першості Буського району, в якому наш "Сокіл" помірявся силами з командою з Переволочної.

Від самого прибуття на місцевий стадіон, наші хлопці перебували в свого роду здивовані, оскільки і саме поле, і усі підходи до нього були надмірно вологими, місцями стояли калюжі, газон був у жахливому стані.
Наші футболісти довго не могли адаптуватись до цього газону і уже на 15 хв господарі відкривають рахунок влучним ударом здалеку над головою нашого голкіпера. Рахунок стає 1:0. Ця ситуація дещо додала стимулу нашим хлопцям і ті довго не чекаючи, а вже на 21 хв Володимир Вегера красивим ударом з-за меж штрафного майданчика зрівнює рахунок - 1:1.
На 33 хв Роман Яцинка збільшує перевагу гостей чудовим ударом здалеку - 1:2, і вже на 40 хв той же Роман Яцинка робить дубль і доводить рахунок практично до розгромного - 1:3.
Під кінець першої половини зустрічі на 43 хв Павло Кутник (після попередніх невдалих спроб, де господарям неодноразово допомагала рамка воріт) забиває гол. Таким чином команди йдуть на перерву за рахунку 1:4 на користь "Сокола".
Другий тайм розпочався дуже добре для нашої команди, оскільки на 49 хв Павло Кутник оформляє дубль і рахунок стає 1:5 на нашу користь. На 57 хв Володимир Вегера знову переграє голкіпера і рахунок стає ганебним для футболістів з Переволочної - 1:6 (це вже 3 дубль у виконанні наших хлопців!).
На 66 хв Володимир Ільків красивим ударом здалеку забиває гол і збільшує рахунок до 1:7. На 80 хв у воротах Переволочного відзначився Роман Хамітов - 1:8. А на 86 хв Роман Яцинка після чудової комбінації забиває ще один гол у ворота господарів і встановлює рахунок 1:9.
На передостанній хвилині зустрічі після фолу нашого захисника у своєму карному майданчику суддя вказує на 11-метровий удар. Проте гравець "Переволочна" не зумів переграти нашого воротаря та змінити рахунку. Після цього моменту арбітр подав фінальний свисток у матчі.
Таким чином "Сокіл" здобуває дуже вадливу і впевнену виїзну перемогу 1:9 і покращує своє турнірне становище у таблиці чемпіонату. Ми - адміністрація сайту та усі вболівальники, щиро вітаємо їх з цим.

Заодно вітаємо Павла Кутника! За результатами опитування серед відвідувачів сайту він визнаний кращим гравцем матчу ФК "Сокіл" - Красне.
В правій частині вікна сайту проводиться опитування на кращого гравця матчу Переволочна - ФК "Сокіл" Андріївка. Просимо відвідувачів активно брати участь.