Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2013 » Жовтень » 13 » Задали настрій для свята!
23:36
Задали настрій для свята!
Сьогодні в рамках чемпіонату Буського району андріївский "Сокіл" у свого роду дербі приймав опонента з Петрич.

Від самого початку матчу напруга на стадіоні була надвисокою, адже для обох команд результат відігравав неабияке значення. Наша ж команда бореться за срібло чемпіонату, оскільки золоті медалі уже належать гравцям ФК Красне, з чим ми їх щиро вітаємо.

Рахунок в сьогоднішньому матчі був відкритий на 20' з влучного удару Володимира Вегери. Асистував йому кращий гравець цьогорічних юнацьких змагань Олег Сенчишин. Минуло всього 10 хвилин, а рахунок на табло подвоївся - 2:0. Автором забитого м'яча знову став Володимир Вегера. Цього разу його асистував Андрій Цюга, проте велику заслугу у створенні гольового моменту зіграв саме Олег Сенчишин (саме Олег на думку редакторського колективу сайту став кращим гравцем матчу). З цим показником результативності на табло команди пішли на перерву.

Другу половину зустрічі активно почали суперники. На 59' наш голкіпер пускає в свої ворота досить курйозний гол, який здавалось би збив з пантелику наших футболістів. Та свіжий гравець "Сокола", що вийшов після перерви, Олег Пронишин на 63' повертає перевагу в 2 м'ячі на нашу користь - 3:1 на табло. На цьому він не заспокоївся і вже через 2 хвилини збільшує рахунок до 4:1.
На 70' після помилки захисників суперники забивають вдруге у матчі - 4:2, і це ще більше заводить "Сокіл". На 78' Володимир Вегера оформляє хет-трик - 5:2. Уже за 2 хвилини Олег Пронишин забиває і свій третій гол - 6:2, і на 85' оформляє покер у матчі - 7:2.

Саме такий остаточний рахунок сьогоднішнього матчу, який приносить нам 3 важливих очки у турнірі.

Результати інших матчів туру та турнірне становище команд дивіться тут.
Переглядів: 608 | Додав: kuhar_vm | Рейтинг: 0.0/0