«  Серпень 2014  »

Головна » 2014 » Серпень » 31 » Запекла боротьба - запорука успіху
Запекла боротьба - запорука успіху

Сьогодні в Андріївці на місцевому стадіоні відбувся матч 13 туру районної Першості, в якому ФК "Сокіл" приймав ФК "Освіта" (Буськ).

Матч видався напрочуд видовищним, емоційним та й результативним - загалом команди забили аж 9 голів, та більше поталанило саме андріївчанам, які здобули перемогу 5:4.

Від самого початку "Сокіл" усіма діями показував, "хто тут господар". Вже на 7' Григорій Фамуляк після флангового навісу пробивав головою, та голкіпер з Буська парирував удар, проте відкинув м'яча якраз під удар тому ж Фамуляку. Григорій цієї нагоди не змарнував і вивів "Сокіл" вперед - 1:0. Та цього для андріївських футболістів було явно мало і вони продовжували притискати "Освіту" до їх воріт. На 10' Володимир Вегера подвоює перевагу "Сокола", а відразу ж на 11' доводить вболівальників до спортивного екстазу, встановлюючи рахунок 3:0. Та не заспокоювались футболісти і бігли все вперед. На 25' Григорій Фамуляк забиває м'яча у ворота "Освіти", але арбітр матчу скасовує гол, хоча лайнсмен положення "поза грою" не зафіксував. Це напевно дещо збентежило господарів і вони перейшли на гру від захисту. Після помилки нашого захисника на 34' форвард Буська дістався до м'яча і відправив його у ворота - 3:1. Варто відзначити, що такий розвиток подій неабияк підвищив "градус" на полі, гравці стали грати жосткіше, за що і були попереджені жовтими картками. На 44' гостям вдається скоротити відрив до мінімального - 3:2. Це явно не подобалось ні вболівальникам, а ні самим гравцям.

В другому таймі "Сокіл" знову пішов вперед, але впродовж тривалого часу не вдавалось змінити ситуацію на табло. Це тривало до 63'. Тоді Володимир Гнип влучним ударом замкнув навісну передачу і рахунок став 4:2. Проте гості не забарились із відповіддю - на 68' вони знову відновили інтригу - 4:3. "Сокіл" створив ще кілька небезпечних ударів, безліч можливосте забивати мали різні гравці, та вдалось це зробити Григорію Фамуляку на 75'. Після забитого гола гравці "Сокола" збавили темп, але Буськ здаватись не збирався і кинув усі сили в атаку. На 84' "Освіта" вкотре впритул наблизилась до "Сокола" - 5:4. Гості продовжували атакувати, господарі також відповідали аналогічно, але змінити рахунок у матчі більше не вдалось жодній з команд.

Отож, 5:4 на користь "Сокола", а це 36 очок в заліковій таблиці, найближчий переслідувач - ФК Ст.Милятин з 25 очками. До завершення чемпіонату залишається 5 турів і ФК "Сокіл" має чудовий шанс на чемпіонство, чого і побажаємо нашим футболістам і підтримаємо їх в наступних іграх.

Вперед, "Сокіл"!

Переглядів: 525 | Додав: kuhar_vm | Рейтинг: 0.0/0