Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2013 » Серпень » 4 » Заслужена перемога!
19:13
Заслужена перемога!
Сьогодні відбулись матчі заключного туру першого кола чемпіонату Бузеччини, в рамках якого ФК "Сокіл" приймав команду з Милятина.

Цьогоріч ці команди уже зустрічались у кубку, де Андріївка здобула перемогу 3:2.
Сьогоднішній матч був надзвичайно цікавим, адже усі вболівальники мали чудову нагоду переглянути чудовий матч у виконанні нашої команди. Усі гравці вразили своєю жагою до перемоги, що і перелилось у забиті м'ячі.

Та почався матч не дуже оптимістично. Хоча з перших хвилин ініціативою володіли саме наші футболісти, практично не віддаючи м'яча супернику, Милятин за першої ж нагоди переправив м'яча у наші ворота. Це відбулось на 20 хвилині зустрічі, рахунок на табло став 0:1.
Та наші хлопці взяли себе в руки і на 32' Олег Пронишин влучним ударом зрівнює рахунок, і вже на 33' Роман Хамітов виводить "Сокіл" вперед - рахунок на табло 2:1.
До кінця першого тайму андріївчани продовжували впевнено контролювати м'яч, і це дало в кінцевому рахунку свій результат. На останній хвилині першої половини зустрічі Олег Пронишин робить дубль, і тим самим встановлює рахунок 3:1 на нашу користь.

Другий тайм проходив дещо спокійніше, адже стояла спека. Впродовж другої 45-хвилинки наші хлопці успішно утримували рахунок, при цьому створюючи безліч небезпечних моментів біля воріт суперника. Під завісу матчу, на 83' Андрій Цюга після красивого проходу повз захисників забиває м'яча у ворота Милятина і ставить жирну крапку у цьому матчі.

Впевнена перемога наших хлопців 4:1 і здобуті 3 турнірних очки дозволяють піднятись "Соколу" з дна турнірної таблиці на 5 місце. Все ще попереду!