Кубок Буського району. 1/4 фіналу. "Явір" Яблунівка - "Сокіл" Андріївка 1:5. Чемпіонат Буського району серед ветеранів. Утішків - Андріївка 2:6

ФК "Сокіл" Андріївка

Головна » 2014 » Травень » 11 » Впевнений крок уперед!
17:22
Впевнений крок уперед!

Сьогодні ФК "Сокіл" в рамках третього туру Першості Буського району приймав ФК "Кізлів". Матч завершився з рахунком 8:1 на користь господарів.

Події в матчі розвивались надзвичайно стрімко. Уже на 5' Роман Яцинка переграв голкіпера Кізлова і вивів "Сокіл" вперед 1:0. Далі події розвивались, як то кажуть, на куражі. На 11', 15' та 17' хвилинах першої половини зустрічі Володимир Вегера продемонтрував усім свій клас і оформив хет-трик. Результат став 4:0. Відверто не вдавались атаки у гостей, усі вони руйнувались в центрі поля та не несли практично ніякої загрози нашому воротарю.На 30' Андрій Цюга зреагував на рекошет від ноги захисника Кізлова і з льоту пробив у ворота. Голкіпер на заваді не ставав - 5:0 на табло. Саме за такого рахунку команди пішли на перерву.

У перерві ФК "Сокіл" провели відразу 3 заміни: з'явились на полі Андрій Радь, Олег Пронишин та Роман Пастущак і змінили вони відповідно Романа Дмитріва, Юрія Захарківа і Павла Уштана.

Другий тайм гості почали дещо зібраніше. Їм почали вдаватись проходи до воріт нашої команди. Почалась зав'язуватись спортивна боротьба у центрі поля. Та не могли суперники завершити цих атак голами. У відповідь все той же Володимир Вегера, пройшовши по флангу, збільшив свою статистику в змаганні голеадорів - покер у його виконанні на 54' та 6:0 на табло стадіону ФК "Сокіл". Після забитого шостого м'яча наші футболісти відверто розслабились, зайняли позиції ближче до власних воріт і в кінці кінців поплатились за це. На 63' Петро Банах (ФК Кізлів) забиває пристойний гол у ворота Андрія Радя - 6:1. Відразу після забитого голу ФК Кізлів мали чудову нагоду відзначитись вдруге, та хрестовина воріт допомогла нашому голкіперу. Останні події позитивно вплинули на господарів і ті відновили свій темп гри. На 78' та 83' хвилинах двічі відзначився у воротах суперника Андрій Цюга (таким чином оформив хет-трик) та встановив кінцевий рахунок матчу - 8:1.

Чудова гра. Чудовий результат. Чудова команда! ВПЕРЕД, "СОКІЛ"!